For those of http://www.krmlegal.co.uk want to know more about thenike free run 2, then please visit my website to get more nike free run uk. You will get reviews as well as access to get these cheap nike free run for cheap.

Detail nabídky

Pronájem komerčního prostoru Horšovský Týn

  • IMG_0730
  • IMG_0731
  • IMG_0732

K pronájmu NA - Komerční nemovitosti

Nabízíme k pronájmu komerční prostory, které se nachází v centru Horšovského Týna. Prostory jsou umístěny v nemovitosti, která stojí v těsné blízkosti pošty, Praktiku, drogerie Teta. Před nemovitostí je možné parkovat. Prostory jsou vhodné pro podnikání v oboru kadeřnictví, péče o tělo a jiné. Prostory se nacházejí v přízemí domu, ve kterém je také provozovna prestižní salon s manikúrou, pedikúrou, kosmetika a solárium. Nájemné vč.energií 5.000,-Kč.

Detaily

  • podlahová plocha: 23 m2

Financování

Alternative content
Mapa
If you are the sportman, http://www.elital.it could have a clear awearness of the shoes role when you running, as the summer coming now, how to make your feet feel free like the Nike Free Run Italia. It is a big problems. But for the Nike Company. They are care of the need from the feet, the scarpe Nike Free Run was the one shoes that could wear in the hot summer, you can running wherever at any time.